Podcast

Bzučtení je nový podcast, který vznikl s myšlenkou pootevřít vám, čtenářům, pomyslné dveře do nakladatelského světa a vzniku knih. V jednotlivých epizodách budete moci nahlédnout do zákulisí knižního nakladatelství, dozvíte se například, kdo je to sazeč nebo jak se tvoří obálky knih. Těšit se můžete na rozhovory s autory a odborníky na vybraná témata literatury faktu. Pravidelně vám budeme přinášet také ukázky z našich knih a vy se tak budete moci zaposlouchat do různých příběhů i žánrů.

Vašimi průvodci světem knih a literárních fantazií budou Terez a František - kolegové z nakladatelství, milovníci knížek a nadšenci do psaní.

Terez je kreativní duše, která jednou nakoukla do literárního světa a toulá se v něm dodnes. V nakladatelství pracuje jako markeťačka a kromě podcastu se podílí také na tvorbě článků pro blog. Věnuje se psaní povídek, poezie i textů písní.

František se do knížek nadchl už v dětství a také jich sám několik napsal. Píše historické detektivky a v jedné své knize se vydal také do světa fantasy. V nakladatelství pracuje jako odpovědný redaktor, ale věnuje se i podcastu a blogu.

Přejeme vám příjemný poslech a hezké bzučtení.

Epizoda 1 - Jak se vydává kniha?

V prvním dílu podcastu Bzučtení se podíváme na to, jak vzniká kniha. Hostem je […]
Číst dále
Search
cartcrosschevron-down