Gazely

Patrik Hartl

(Vychází 13. října 2023)

Toto je příběh bouřlivého týdne tří nejlepších kamarádek, které kdysi chodily do třídy s Prvokem, Šampónem, Tečkou a Karlem.

Šárka v pondělí oslaví narozeniny, večer ztratí mobil a v úterý se jí kvůli tomu otřese život v základech. Karolína ve středu přivítá doma svého manžela, se kterým rok nežila, a musí se to znovu začít učit. A Helena během pátku konečně uvěří, že by mohla zapomenout na rozvod a znovu se zamilovat.

Události těchto všedních dní je vrhnou do takových turbulencí, že ani jedna z nich večer před víkendem netuší, jak bude její život vypadat v neděli.

Je to román o radostech, které nejde prožít bez odvahy, o nekonečném boji o rodinnou harmonii a o náctiletých snech, kvůli kterým je třeba riskovat.

Užijte si tu jízdu s Gazelami! 🙂

 

O Autorovi:

Patrik Hartl (nar. 10. 9. 1976 v Olomouci) je kmenovým autorem a režisérem pražského divadla Studio DVA. Vystudoval filmovou a televizní režii na FAMU.

V divadle režíroval řadu populárních inscenací. Jeho vlastní divadelní komedie Hovory o štěstí mezi čtyřma očima, Klára a Bára, Soukromý skandál, Hvězda, Vysavač, 4 sestry, Líbánky na Jadranu a Lovci bobrů se staly hity.

Jeho literární prvotina Prvok, Šampón, Tečka a Karel se díky oblibě u čtenářů dočkala mnoha dotisků i filmové adaptace. Následující romány Malý pražský erotikon, Okamžiky štěstí, Nejlepší víkend a 15 roků lásky získaly v letech 2014, 2016, 2018 a 2021 ocenění Český bestseller.

 

Více o knize:

  • Maloobchodní cena: 429 Kč
  • Počet stran: 448
  • ISBN: 978-80-7611-122-6
  • Rozměry: 130 × 180 mm
  • Vazba: brožovaná

 

 

Koupit knihu v předprodejiZpět
Search
cartcrosschevron-down

Sleva 10 %

Začněte odebírat náš newsletter a získejte slevu 10 % na první nákup! Stačí vyplnit e-mail.
Loading
Odesláním souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.