loading

NB

BOURDON nakladatelství

Nakladatelství Bourdon bylo založeno v roce 2012 se záměrem přivést na knižní trh nadaného autora divadelních her Patrika Hartla. První vydaná kniha, román „Prvok, Šampón, Tečka a Karel", tak byla jeho literární premiérou.

Další jeho díla – „Malý pražský erotikon“ a „Okamžiky štěstí“ – byla oceněna tituly Bestseller roku v letech 2015 a 2017.

Nová kniha Patrika Hartla vyjde 15. 10. 2018 a věříme, že si k ní opět najde cestu více než 100 tisíc čtenářů, jako se to podařilo u „Okamžiků štěstí“.

Snahou nakladatelství je také vydávat překladové tituly zahraničních autorů, které zaznamenaly úspěch na domácím trhu nebo jsou výrazným dílem ve svém žánru.

Usilujeme o to, aby se k našim čtenářům dostala zajímavá díla popisující svět kolem nás, ať už jde o moderní historii, umění, ekonomii nebo politiku. Vydali jsme pro vás knihu André Gida o poblouznění intelektuálů ruským bolševismem ve 30. letech minulého století, vynikající historii Mnichovské dohody sepsanou britským historikem Davidem Faberem, knihy předního politického geografa Roberta Kaplana, významné dílo o životech surrealistů od vědce a umělce Desmonda Morrise, knihu o německé kancléřce „Angela Merkel“ či jedno z děl významného amerického autora populárních knih o ekonomické vědě Charlese Wheelana, Odhalená ekonomie.

Obecně nás těší sdílet inspirující a hodnotné informace o světě kolem nás a takové knihy na našem nakladatelském pultu naleznete.

Přejeme Vám krásné léto 2018.

Váš Bourdon