Doprava již od 39 Kč | Nakupte nad 500 Kč a získejte dopravu zdarma!

Britney Spears

Žena ve mně je odvážný a neuvěřitelně dojemný příběh o svobodě, slávě, mateřství, přežití, víře a naději.

Celý svět v červnu 2021 sledoval, jak Britney Spears vypovídala u soudu. O dopadu jejích slov – její pravdy – nebylo pochyb. Jiným směrem se totiž nezačal ubírat pouze její život, ale také životy mnoha dalších lidí. V knize Žena ve mně nám jedna z nejvýznamnějších popových zpěvaček v historii poprvé odhaluje svou fascinující životní pouť – a ohromnou vnitřní sílu.

Přelomové memoáry Britney Spears nám s pozoruhodnou otevřeností a humorem osvětlují neutuchající moc hudby a lásky a také to, jak je důležité, když žena konečně vypoví svůj příběh – sama a podle svých vlastních pravidel.

O autorce:

Popová ikona Britney Spears je držitelkou několika platinových desek, nositelkou ocenění Grammy a jednou z nejúspěšnějších a nejuznávanějších umělkyň na hudební scéně. Celosvětově prodala přes 100 milionů desek, v roce 2021 ji časopis Time zařadil mezi 100 nejvlivnějších osobností světa a její album Blackout bylo v roce 2012 zařazeno do knihovny a archivu Rokenrolové síně slávy. Britney Spears žije v kalifornském Los Angeles.

cartchevron-down