Kariéra

Bourdon je rodinné nakladatelství, které již 10 let vydává nejen nejprodávanějšího českého spisovatele Patrika Hartla, ale také desítky dalších českých i světových autorů.

Vydáváme kvalitní odpočinkové čtení, překladovou literaturu a řada našich autorů za svá díla obdržela významná ocenění, jako například Cenu Evropské unie za literaturu či cenu Český bestseller. V současnosti rozšiřujeme svůj záběr o nové zajímavé žánry, od historických románů přes knihy pro mladší čtenáře až po memoáry slavných osobností, včetně hollywoodského herce Matthewa Perryho, který ztvárnil postavu Chandlera v seriálu Přátelé.

Vzhledem k expanzi našeho nakladatelství hledáme novou posilu na pozici Junior Marketing Specialist. Naším cílem je najít někoho, kdo by spolu s námi mohl profesně růst a v budoucnosti se stal pevnou součástí našeho malého týmu.

V případě oboustranné spokojenosti bude po stáži následovat nabídka pracovního poměru.

Junior Marketing Specialist (Internship) / Junior marketing specialist(k)a (stáž)

Požadujeme:

  • vzdělání: student vysoké školy (ideálně magisterského programu) se zaměřením na marketing
  • zkušenost s vytvářením reklam na Facebooku (Ads Manager) a Twitteru
  • zkušenost v marketingu velkou výhodou
  • skvělá znalost sociálních sítí: Instagram a Facebook (TikTok výhodou)
  • zkušenosti s reklamou cílenou nejen na online a sociální sítě velkou výhodou
  • smysl pro detail a estetiku
  • skvělé komunikační dovednosti
  • aktivní přístup k práci – přicházet s novými nápady, být inovativní
  • zvládat multi-tasking
  • dobrá znalost Microsoft Office, grafické programy výhodou (např. Canva, Photoshop)
  • výborný psaný a mluvený projev
  • dobrá znalost AJ (úroveň B1 a výš)
  • zvládání běžných administrativních úkolů
  • práce na home office + 1 až 2x týdně v kanceláři v centru Prahy

Požadované osobní vlastnosti:

  • cit pro detail a pořádek
  • kladný vztah ke knihám
  • mít kreativního ducha
  • zodpovědnost, organizovanost
  • komunikativnost, samostatnost a příjemné vystupování

Náplň práce:

  • výpomoc v oblasti marketingu: pomoc s přípravou marketingových kampaní, inzercí a PR. Po zaučení: spoluorganizování zajímavých kampaní
  • výpomoc s brandingem firmy: kreativní zvýraznění firmy, brand positioning
  • výpomoc se správou sociálních sítí: tvorba příspěvků a jejich úprava (fotografie + reels), aktivní hledání relevantního obsahu, občasné pořádání soutěží

Co nabízíme:

  • zajímavá praxe v úspěšném českém nakladatelství
  • přátelský různorodý kolektiv
  • prostor na osobní rozvoj a vyjádření svého názoru
  • skvělé prostředí pro networking
  • možnost dlouhodobé spolupráce a kariérního růstu
  • atraktivní pracovní prostředí v centru hlavního města s panoramatickým výhledem na Prahu
  • možnost práce z domova a flexibilní pracovní doba
  • možnost podílet se na zajímavých projektech a akcích se známými osobnostmi
  • neomezené množství knih

Finanční ohodnocení a nástup:

Finanční ohodnocení: 10 000,- Kč

10 až 15 odpracovaných hodin týdně

Možnost nástupu: okamžitě

Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete nám CV a motivační dopis na email [email protected]

Motivační dopis může být stručný – stačí, když nám popíšete své relevantní zkušenosti a vysvětlíte, proč bychom měli vybrat právě Vás.

cartcrosschevron-down